Вихованці Краснокутського ДНЗ №1 на екскурсії у Краснокутському ЦДЮТ
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/80540025_534545150433371_6585079901592748032_o.jpg)
Вихованці старших груп Краснокутського ДНЗ №1 відвідали Краснокутський центр дитячої та юнацької творчості. Керівник закладу Світлана Бутенко провела цікаву та змістовну екскурсію, познайомивши дітей з творчими роботами експозицій «Новорічна композиція», «Зимовий вернісаж», «Різдвяна писанка» та «Український сувенір». Вихованці отримали задоволення від побаченого, подякували за цікаву екскурсію, а ще отримали на згадку чарівну годівничку.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/78986839_534545680433318_8060265708795199488_o.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/79144560_534546727099880_4233774813874749440_o.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/79159324_534544820433404_3459547864315723776_o.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/79174561_534544617100091_25992635269251072_o.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/79212594_534545890433297_5511594332521496576_o.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/79669867_534540223767197_2388591854888157184_o.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/80053584_534545670433319_1233548829710614528_o.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/80309450_534545433766676_7667600123349696512_o.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/80540025_534545150433371_6585079901592748032_o.jpg)